Технології та матеріали. Матраци з ефектом зима-літо

foto_avtor
06 февраля 2020
0

Матраци з ефектом зима-літо: данина моді чи додатковий комфорт?

В даний час на ринку пропонується величезна кількість матраців з так званим ефектом «зима-літо». Ними рясніє кожен більш-менш пристойний Інтернет-магазин меблів та аксесуарів для сну. Продавці не втомлюються акцентувати увагу клієнтів на цю особливість, але, тим не менш, у покупців залишається чимало питань.

На думку експертів компанії «Матролюкс», що пропонує широкий асортимент матраців європейської якості, щоб відпочинок був комфортним в будь-який час року, вироби з таким ефектом, звичайно, є ідеальним вибором. Однак, крім наявності літньої і зимової сторін, сам матрац повинен бути дуже міцним і надійним, мати гарний каркасом і додатковим посиленням, а головне, ідеально підходити потенційному власнику по жорсткості, розміром і іншим важливим характеристикам.

Чим хороші матраци з ефектом «зима-літо»?

Купити матрац з літнім і зимовим ефектом стоїть тим, хто бажає, щоб в холоднечу виріб забезпечувало додатковий обігрів, а в спеку спальне місце забезпечувало відмінну циркуляцію повітря і не сприяло активному потовиділенню уві сні. Щоб «перемкнути режим», досить просто перевернути матрац.

Сама інновація полягає в різній прошивці сторін матраца. Літній варіант - це бавовна та інші пропускають повітря легкі матеріали, а зимовий - шерсть, яка є природним терморегулятором, і інші натуральні утеплювачі. Відрізнити одну сторону від іншої можна за допомогою спеціальних позначок.

Сам виріб виглядає абсолютно цілісним і по виду мало чим відрізняється від моделей без усіляких «погодних ефектів». Ортопедичні матраци Матролюкс оснащуються ще і спеціальними аераторами для додаткової вентиляції, завдяки яким виключається накопичення зайвої вологи всередині спального місця і забезпечується максимально комфортна для людини температура. Така структура дозволяє вберегти матрац від скупчення шкідливих мікроорганізмів, а значить, збільшує термін його служби.

Крім того, вироби для комфортного сну Матролюкс часто полягають в Єврокаркасом і посилюються за допомогою спеціальної сталевої рамки. Це забезпечує їх надійність, відмінні експлуатаційні властивості і сприяє довгому терміну служби. Сама конструкція моделей і підбір наповнювачів такі, що людина, що користується таким виробом, відразу ж вказує на поліпшення якості сну і, відповідно, самопочуття.

Матраци з ефектом зима-літо - ідеальний вибір для дорослих і літніх людей, а ось для дітей вони рекомендуються, оскільки для зростаючого організму набагато важливіше безперешкодна циркуляція повітря, ніж додаткове утеплення.

Де купити хороший матрац?

Високоякісні матраци Матролюкс, в яких ідеально реалізована описана вище кліматична технологія, ви можете купити в нашому Інтернет-магазині меблів. В асортименті компанії - величезна кількість матраців з ефектом «зима-літо», тому ви без праці виберете варіант, який ідеально підійде вам і вашим близьким. Наші матраци дійсно вміють «підлаштовуватися» під температурні режими і забезпечувати своїм власникам комфортний відпочинок і в спеку, і в холод.

Щоб підібрати відповідний матрац, варто витратити трохи часу на вивчення каталогу Інтернет-магазину меблів, а при необхідності - задати уточнюючі питання фахівцям. Ми пропонуємо великий спектр як бюджетних, так і елітних виробів, і в кожному з них втілені багаторазово перевірені розробки професіоналів світового рівня. Всі моделі завдають шкоди довкіллю і гіпоалергенними, а також відповідають найсуворішим стандартам якості.

Коментарі

Cтатті

Як вибрати диван 19 апреля 2024
Andre Shonin

Як вибрати диван

Визначення потребВід правильного вибору дивана залежить затишок і функціональність вашої кімнати. Відшукати ідеальний варіант — завдання, яке потребує уважно...