Кутові дивани в спальню
Переваги кутових диванів для спальні
Поставити кутовий диван в спальню можна з різних причин. Хтось хоче зробити кімнату більш затишною, хтось вважає за краще спати на функціональних меблів, а не витрачатися на ліжко. Кутові моделі мають Г-подібну форму, можуть розкладатися або виступати в якості сидіння.
Основні переваги кутових диванів:
- Економія місця в маленькій квартирі. Кутові дивани часто вибирають для малометражних приміщень, де важливо зберегти кожен квадратний метр і немає можливості поставити повноцінну ліжко або прямий диван, який буде висуватися вперед.
- Під сидіннями розташовуються великі білизняні ящики. У них можна зберігати постільну білизну, рідко використовувані речі. Можна не докуповувати додаткові комоди і шафи, заощадити гроші і корисну площу в кімнаті.
- Кутові дивани часто вибирають для кімнат підлітків і квартир-студій. У зібраному стані такі меблі виглядає дуже презентабельно, розкладений диван стає прекрасним місцем для сну. У кімнатах підлітків і маленьких квартирах часто накопичується безліч речей, який простіше зберігати захованими в білизняних ящиках.
- У каталозі магазина Матролюкс можна знайти різноманітні конструкції каркасів і механізмів трансформації. Кутовий диван може бути практично будь-якого розміру, розкладатися в різні боки. Подібне різноманітність допомагає підібрати модель конкретно під ваші запити, смак особливості приміщення.
- Проста експлуатація. Дивани з сучасними механізмами трансформації легко розкладаються і збираються. З такою моделлю зможе впоратися школяр і підліток, рухливі частини довговічні, міцні.
Кутові дивани в спальню - це функціональна і красиві меблі, яка прослужить багато років.
Типи конструкцій кутового дивана
Кутові дивани в спальню мають різну конструкцію, що дозволяє підбирати модель під розташування та особливості кімнати.
У Матролюкс можна вибрати наступні варіанти:
- З нерухомими елементами. Сторони дивана зафіксовані, всередині немає розкладного механізму. Такі моделі зазвичай вибирають для офісів або віталень, якщо на дивані не планується спати. Перевага диванів із зафіксованими елементами полягає в довговічності конструкції. У каркасі нічому зношуватися, тому модель довго служить.
- Модульні. Багатофункціональні дивани, їх форму можна змінювати за рахунок перестановки модулів. У комплектацію моделі входять кутова основа, додаткові пуфи, козеткі, боковини та інші елементи, які можна міняти місцями. На диванах можна іноді спати. Їх вибирають для ультрасучасних стильних інтер'єрів. Також модульні дивани добре підходять для малогабаритних кімнат.
- З розкладним механізмом. Бувають універсальними, правосторонній і лівобічними. Якщо ви вибираєте не універсальну модель, переконайтеся, що сторона кута відповідає положенню меблів в кімнаті.
Дивани з механізмом трансформації можна поставити в спальню, використовувати в якості сидіння і місця для сну.
Вибір кутового дивана для спальні
Зазвичай кутовий диван в спальні встановлюється з розрахунком на регулярний сон. У малометражних кімнатах і квартирах студіях такі моделі ще необхідно регулярно складати для економії простору. В цьому випадку рекомендується вибирати міцну конструкцію трансформації, яка витримає щоденні навантаження. Сучасні дивани встановлюють механізми з різними характеристиками і способом розсування рухомих елементів.
Види розкладного механізму
Підбираючи диван куточок в спальню, обов'язково звертайте увагу на тип механізму трансформації. Інтернет-магазин Матролюкс встановлює популярні, довговічні механізми в моделі власного виробництва:
- Акордеон. Рухливі елементи висуваються вперед за принципом гармошки, підстава розташовується досить високо, виходить рівним, без зазорів. Моделі з таким механізмом підійдуть людям похилого віку і захворюваннями спини.
- Дельфін. Друга назва механізму кенгуру. Рухома частина підводиться і висувається вперед. На лицьовій частині рухомих елементів розташовуються спеціальні петлички, за які потрібно потягнути для розкладання меблів. Дельфін міцний, довго служить. Дивани з дельфіном рекомендується вибирати для підлітків і дорослих. Дітям і літнім людям складніше розкладати меблі, тому що трансформація вимагає зусиль.
- Єврокнижка. Спинка у таких моделей нерухома, викочується тільки сидіння. Під основним сидінням розташовується прихована частина, вона піднімається і встановлюється на місце утворився зазору.
- Розкладачка. Під сидіннями ховається металевий каркас. При викочуванні металева частина опускається, утворює міцну підтримку для спального місця.
- Пума. Один з найбільш надійних механізмів на сучасному ринку. Сидіння подвійне. Верхня частина висувається вперед, вивільняючи металеві ніжки. Дивани з таким механізмом витримує високі навантаження, рідко ламаються.
Від механізму трансформації залежить, скільки вільного простору потрібно дивану в кімнаті. Також конструкції створюють різну висоту спального місця. Для дитячої кімнати краще підбирати моделі нижче, літнім людям складніше користуватися низькими меблями.
Види наповнювача
Якість кутового дивана в спальню залежить від багатьох параметрів. Міцність каркаса, механізм трансформації важливі в довгостроковій перспективі. Наповнювач відповідає за зручність сидіння і сну. Також від наповнювача залежить, скільки часу диван буде залишатися зручним.
Популярні види наповнювачів:
- Пружинні блоки. Класична система з пружинами створює рівне спальне місце середньої жорсткості з пружною поверхнею. Пружини в сучасних блоках можуть бути в залежному становищі або незалежними. Пружинний блок міцніше, жорсткіше, але служить менше. Якщо якась із пружин вийде з ладу, доведеться замінювати весь пружинний блок. Незалежні пружини м'якше і більш рухливими. Якщо одна з пружини зламається, потрібно буде замінити тільки її.
- М'який наповнювачі. У сидіннях немає пружин, їх замінюють спеціальні матеріали. Як наповнювачі використовують латекс, пінополіуретан, поролон, синтепон. Найбільш якісний латекс, ППУ має схожі характеристики, але коштує дешевше. Моделі з синтепоном і поролоном недовговічні. Такі наповнювачі можуть збиватися в грудки, проминатися, нестійкі до чисткам.
- Комбіновані наповнювачі мають в складі і блоки пружин, і м'які компоненти. Комбіновані моделі зручні, довше служать. Навантаження рівномірно розподіляється по різних наповнювачів, через що вони повільніше зношуються.
Якщо ви хочете часто спати на дивані, вибирайте комбінований наповнювач. Він забезпечує правильну підтримку спині, м'язи і хребет будуть повністю розслаблятися в процесі відпочинку. Якщо диван використовуються тільки в якості сидіння, підійде м'який наповнювач або пружинний блок. Докладний склад наповнювачів, тип пружинного блоку вказуються в картках з описом кожної моделі дивана.
Вибір оббивки
Великогабаритна м'які меблі займає значний простір в кімнаті. Багато дизайнерів вибудовують інтер'єр навколо диванів і м'яких гарнітурів. Навіть без професійної стилізації хочеться купити кутовий диван в спальню з презентабельним зовнішнім виглядом. Основа естетики дизайну - оббивка.
Правильно підібраний колір, фактура і малюнок оббивки допоможуть вписатися в інтер'єр, зробити його світліше і об'ємніше. Тканина оббивки може становити до 60% від загальної вартості дивана. На ринку зустрічаються моделі з оббивкою з натуральних і синтетичних тканин. Більшість з них просочують спеціальними складами. Вони продовжують термін експлуатації тканини, полегшують догляд і чищення.
З бюджетного цінового сегмента можна вибрати флок, велюр, шенилл. Ці тканини добре виглядають, приємні на дотик, м'які. Недолік бюджетного матеріалу в недовговічності. При регулярній експлуатації тканина може рватися, протиратися.
З тканин дорожче добре поводяться жаккард, екошкіра, рогожка. Екокожа виглядає дуже схожа на натуральну, але слизька. Постільна білизна з такого дивана може зісковзувати. Жаккард або рогожка найбільш міцні, довговічні матеріали.
Клас зносостійкості
Крім естетики, тканинам присвоюються класи зносостійкості. Це зручна система визначення міцності матеріалу, якщо ви не дуже добре розбираєтеся в особливостях тканин. На українському ринку використовується класифікація від 0 до 8 одиниць.
Матеріали з нульовою зносостійкість делікатні. Вони вимагають дбайливого звернення, сухого чищення без агресивних хімічних засобів. Класи 7-8 найміцніші, їх вибирають для диванів, які піддаються дуже високому навантаженні. Їх ставлять у вітальнях, офісах, громадських закладах і т.д.
Для спальні ідеальним класом зносостійкості вважається 5. Матеріали цього рівня стійкості успішно витримують стандартні навантаження без пошкоджень.
Клас матеріалу вказується в документах до меблів. В інтернет-магазині Матролюкс докладна інформація про зносостійкості матеріалів вказується в опис товарів. Якщо важлива економія, і тканини з високим класом занадто дорогі, можна вибрати комбіновані моделі. Сидіння і спинки повинні бути виконані з міцних тканин, інші ділянки з менш стійких матеріалів. Це допоможе не переплачувати, отримати гарну і довговічну модель.
Типи каркаса
Матеріали і конструкція каркасів прямо впливають на ціну кутового дивана в спальню. Є три основних види матеріалів, використовуваних у виробництві каркасів:
- Метал. Диван на металевому каркасі виходить дуже міцним і важким. Плюс металу в каркасі полягає в надзвичайній міцності і довговічності. Диван витримає серйозні навантаження, підходить повним людям. Недолік в досить високій ціні і вазі меблів. Транспортувати і встановлювати диван важче.
- Дерево. Дерев'яні каркаси дорогі, але мають ряд переваг. Якщо каркас зроблений з правильно підібраного і обробленого дерева, він буде дуже міцним, послужить багато років. Якщо дерево підготовлена неправильно, з каркасом можуть бути проблеми. Тому важливо підбирати моделі у відповідальних виконавців з хорошою репутацією.
- ДСП. Деревостружкові плити не такі надійні, але набагато дешевше металу і дерева. Каркас з ДСП досить легкий і міцний, витримує навантаження до 150 кг. Диван з каркасом з ДСП вибирають, якщо важливо заощадити.
Також можна вибрати комбінований каркас. Основні несучі елементи конструкції роблять з металу. Частини, на які падає менше навантаження, виконують з ДСП.
Переваги покупки кутового дивана для спальні в інтернет-магазині MatroLuxe
MatroLuxe пропонує кутові дивани в спальню за найнижчими цінами в Україні. У магазині представлені моделі власного виробництва з гарантією якості. Дивани виробляються за європейськими технологіями з перевірених і безпечних матеріалів.
Також в Матролюкс можна замовити доставку дивана в будь-яке місто України. Доставка займає до 7 днів, в залежності від обраного способу привозу товару. Подивитися моделі з каталогу можна в картках і шоурумах в містах присутності. Безкоштовні консультації по товарах, оформлення замовлень, оплати і доставки по телефону, електронній пошті і в чаті з менеджерами на сайті магазина.
РОКІВ УСПІШНОГО
РОЗВИТКУ
НЕЗАЛЕЖНИХ
ВИРОБНИЦТВА
ВЛАСНІ
ТОРГОВІ МАРКИ
ПРЕДСТАВНИЦТВА
В 16 КРАЇНАХ