Матраци Бонель

Матраси на пружинному блоці Боннель - недорога роскошь

Пружинні вироби досить тяжкі. Якщо в основах кровати є ящики для зберігання поступового білья, виберіть каркасний матрас із під'ємним механізмом. Він може добре дотримуватися внутрішніх частин, щоб просто провести надувальну ригарку. Не всі нравятся високі матраси з пружинним блоком всередині. У таких моделях є кілька недоліків, включаючи скрипт або ломающиеся пружини. В якості альтернативи МатроЛюкс пропонує безпружинний матрас з різноманітними на додаткових.

Для комфортного постачання необхідні прийоми матрасу, бажано, ортопедичного, рекомендованого повідомлення, ведучих врачей, що займаються лікуванням та профілактикою хвороб, що підтримують опорно-двигунний апарат. Це обов'язково високоякісні ортопедичні вироби, виготовлені на професійному виробництві з використанням кращих європейських технік.

База для комфортного постачання не обов'язково повинна бути дорогою. Сьогодні в інтернет-магазинах пропонуються унікальні матраси "Боннель", які напоминають матраси, які складаються з пружин, які випускаються ще дуже давно. Напомним, що перві пружинні матраси з'явилися на ринках за рубежом у 1885 році. Тогда це були примітивні моделі, які перебувають у складі металічних пружин, які після двох-трирічних років користуються пропозиціями і плохою виконавцею, розміщеними на них функціональних обов'язків. Сучасні пружинні матраси, передбачені для постачання, використовують не менше 10 років. Пружинки матраса:

  • не деформуються;
  • не проседают;
  • не растягиваются;
  • добре підтримують тіло з боку чоловіка в час тривалої ночної поставки.

 

Сучасні пружинні блоки під назвою Боннель використовує бюджетну класику. Такі матраси чаще всього використовуються для дачі, для гостей, для санаторіїв, для пансіонатів віддиха. Коли потрібно здешевити і купити матраси Bonnel для міської квартири - таке приобретение тоже не виключено. Конструкція прослуховує на продовження 10 років вірої і правдової, не виходячи із строгих попередніх встановлених строків. Ждать від такого матрасу масового ефекту зазвичай не стоїть. Ведь, як правило, Боннель - це:

пружинний блок;
металічний каркас;
синтепоновий шар.
Всі ці складові вміщують недорого, але при цьому прекрасно виконують свою функцію.

Такі матраси состягають із постійних пружин, які можуть мати чотири вітки, п'ять вітків, бути біконусними. Пружинки з'єднують між собою однакову тонку постійну проволоку, яка підтримує конструкцію у первинному вигляді, не підтримує пружина використання, а не терять експлуатаційні характеристики.

Матрас Боннель Matroluxe: особливості моделі від виробника

Характеристики ортопедичного матрасу пов'язані від свого власника на доповнення та типу пружинного блоку. У МатроЛюкс використовуються довговічні, безпечні матеріали, що доповнюються. Так, класичні матраси Боннель Матролюкс виробляє з екологічних чистих матеріалів. Пружини цього блоку крепко пов'язані між собою через металлическую раму, з підтримкою постійної проволоки, про чём упоміналось вище. Матрас має ярко виражений ортопедичний ефект і добре підстраюється під анатомією спящего людини.

Конструкція під назвою Боннель в Києві, Дніпропетровській, Харькове, Одесі можлива приобрести:

для комнати підростка,
для пожилого людини,
для людей зрелого возраста.
Це універсальні вироби, підходящі для експлуатації будь-якими користувачами. Головні переваги та основні особливості моделі - ціна, яка нам більше нижча, чим у інших модифікаціях. Наприклад, у вас матраса з ефектом пам’яті.

Сьогодні офіційний виробник технологічних матрасів пропонує зробити випуск із широкого асортименту ортопедичних виробів для постачання у користування простого пружинного матрасу. Основа прекрасно справляється з функцією релаксації тела людини під час постачання, в буквальному розумінні слова, вивішуючи позвонки, приводячи їх нужну фізикологічну форму.

Людина, що проспала на такому матраці 8 годин, може бути і більше, завжди відчуває себе віддохнувшим. Як наслідок, ісчезають болі в спині, ударяють розповсюджуватися навсегда з радікулітом, з хронічними мігренями. Люди, що страждають від остеохондрозу, що в який-то момент починають використовувати матрас Боннель, помічають, що:

  • пропадає скованність у всіх теле;
  • уражати хворобливі симптоми недуги;
  • сустави розташовані більш підвіжно;
  • настроение улучшается.

Вдається заощадити на лікарських препаратах, які, як правило, необхідні для піддержання хорошого самочувства. Для того, щоб мати можливість діяти матрасу, потрібно зафіксувати його позитивне введення на себе, на своєму теле, необхідно використовувати бонель для здорового обладнання не менше 6 місяців. Під час цього терміну спостерігається суттєве покращення стану здоров’я.

Пружинний матрас на блоці Боннель - один з найпопулярніших варіантів у всіх мире. Матраси Боннель довгі, зручні та недорогі.

Сьогодні вигодно закупляєте матраси Боннель від виробника на сайті інтернет-магазину.

Розвернути текст
 


Арт.97939-Д
Акція Розпродаж
https://matroluxe.ua/image/cache/catalog/infografikanew/zhestkost/hardness3_3-100x100.png

Жорсткість сторін матраца

Від 2 до 5, де двійка - найм'якший, п'ятірка - ультра жорсткий. Верхнє число на іконці показує ступінь жорсткості одного боку матраца, нижнє - інший

https://matroluxe.ua/image/cache/catalog/infografikanew/vysota/height_20-100x100.png

Висота матраца

https://matroluxe.ua/image/cache/catalog/infografikanew/nagruzka/load120-100x100.png

Навантаження на спальне місце

Витримує навантаження до 100 кг

Матрац Бум-3 (150х200)

Відгуків: 0 
8 501 грн 4 600 грн
Гарантия: 18 місяців
Жорсткість: Жорсткий
Тип матраца: Двосторонній
Латекс: Ні
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
КУПУВАТИ У ВИРОБНИКА НАДІЙНО І БЕЗПЕЧНО!
17

РОКІВ УСПІШНОГО

РОЗВИТКУ

4

НЕЗАЛЕЖНИХ

ВИРОБНИЦТВА

24

ВЛАСНІ

ТОРГОВІ МАРКИ

4000

ПРЕДСТАВНИЦТВА

В 16 КРАЇНАХ

Ответы на часто задаваемые вопросы:

ТОП-5 найпопулярніших матраців бонель:

ТОП-5 матраців бонель преміум-класа: