Всі товари
Безкоштовна лінія
Киев и Киевская область:
Безкоштовна лінія
Вся Украина:
Зворотний дзвінок
0

Двоярусні ліжка

Список підкатегорій
Сортування:
виводити по:
Відгуків: 1
9 838 грн
Розміри: 97х207,87х197 см
Відгуків:
9 005 грн
Розміри: 97х207,87х197 см
КУПУВАТИ У ВИРОБНИКА НАДІЙНО І БЕЗПЕЧНО!
15

років успішного

розвитку

4

незалежних

виробництва

24

власні

торгові марки

3 857 319

одиниць меблів

вироблено

2 562

представництва

в 16 країнах

Двох'ярусне ліжко в Києві - ідеальне рішення для маленької кімнати

Появлення в сім'ї другого малыша - не тільки безгранічна радость, но і обосновані хлопоти. Родителям доходить, що розмишлять над тем, як же взувати дитячу, в яку, до сожалення, дуже мало місць. В повному обсязі можлива сім’я, що складається з 4 людей, проживає в однокомнатній квартирі. Це усложняет битовой вопрос. Для того, щоб довго і не роздумувати над подібною проблемою, можна заглянути в Інтернет-магазин «Матралюкс» і придбати двоякий кружок, вибравши підходящий варіант для своїх дітей.

Двоспальне ліжко з декількох ярусів - відмінне рішення для дитячих комнат. У МатроЛюкс можна вибрати готову модель або замовити унікальний за дизайном, розміром або конструкцією варіант.

Двох'ярусні апартаменти для зручного забезпечення - це не новинка, потужна практична конструкція, перевірена часом. Понятно, що є дуже важливою складовою дня ребенка. Долгий ночний відтінок, спокійний, комфортний, без бесконечних пробуджений грає головну атаку в гармонійно розвинених дітей. Для малайшей 3 роки нормального суточного снабження - приблизно 12 годин.

Оригінальні Двоярусні ліжка

Двоярусні ліжка ціна
Двоярусні ліжкаЦена
Ліжко Алтея9838 грн.
Ліжко Ларікс9005 грн.
Обрати матрац за 5 хвилин
close
Вы заслужили качественный и здоровый сон
Підпишіться та визначте свій ідеальний матрац за 5 хвилин. Отримайте гід щодо вибору матраців від Доктора Matroluxe на вашу пошту.
Порівняння товарів ()