Технології та матеріали. Латекс.

foto_avtor
13 февраля 2020
0

Латекс - це один з найбільш популярних матеріалів-наповнювачів. Його використовують як основу ортопедичних безпружинних матраців або як прошарок в інших типах матраців. У деяких випадках його поєднують з кокосової койрой, як наприклад в серії Латекс і Кокос. Їх співвідношення може бути різним.

Латекс буває:

натуральним;

штучним.

Кожен з цих видів має свої особливості. Купити матрац з даного наповнювача - це відмінний вибір, оскільки він має безліч переваг.
натуральний латекс

 

Натуральний латекс

 
Такий матеріал екологічно безпечний і чистий. Йому притаманні гіпоалергенні властивості, тому матраци з нього так рекомендують астматикам і алергікам. Природний латекс має губчасту структуру, тому виріб «дихає», забезпечує швидке випаровування вологи і відмінну вентиляцію.

Справжній наповнювач має бактерицидні властивості, тому в нього не потрапляє пил, і немає середовища для утворення бактерій. Крім того, цей матеріал не вбирає запахи. Завдяки пористій структурі в холод зберігається тепло, а в спеку не відбувається нагрів. Природний латекс зручно використовувати в приміщеннях з високою вологістю, оскільки він не вбирає вологу.

Латексний наповнювач здатний прослужити в ідеальному вигляді до 15 років. Відмінні якості пружності матраца з наповненням з натурального латексу сприяють розподілу навантаження рівномірно на всі ділянки поверхні. На подібному виробі, яке можна купити в магазині Матролюкс, сон буде спокійним і міцним. Компанія пропонує тільки найкращі моделі і за найдоступнішими цінами.

Штучний латекс

 

 

Даний матеріал характеризується достатньою жорсткістю, тому може витримати значні навантаження. Сучасний ненатуральний латекс екологічний і безпечний для людей будь-якого віку. Його головна перевага - це цінова доступність. Так само, як і натуральний матеріал, штучний має гіпоалергенні і ортопедичними властивостями.

Штучний наповнювач являє собою особливо еластичний пінополіуретан з відкритими осередками. Навіть якщо матрац буде мати невеликий шар такого матеріалу, це зробить його більш комфортним. Особлива увага приділяється моделям з ефектом пам'яті. Вони незамінні для людей з:

• порушеним кровообігом;

• хворими суглобами;

• опіками;

• перенесеним інсультом;

• паралізованих і так далі.

Наповнювач тонко реагує на тепло і вага людини, підлаштовуючись під його контури. Це робить його незамінним і в профілактиці різних захворювань.

 

Виробництво натурального і штучного латексу

Натуральний наповнювач виготовляється з соку каучукових рослин. В основному з бразильської гевеї. На дереві робиться надріз, потім збирають стікає сік і запінюється його в резервуарах. Далі масу заливають в особливу шаблонну ванну з виступами. У ній відбувається формування камер з повітрям, що регулюють рівень густоти латексного вироби. Разом з тим проводять ряд охолоджень і підігрівів, використовують вулканізацію і вуглекислий газ. Після цього сік вже остаточно перетворюється в латекс, який і служить основою для матраців.

Чи не натуральний матеріал виходить хімічним шляхом. За своїми фізичними властивостями він повністю схожий з натуральним. У його виробництві немає ручної праці по збірці, обробки та перевезення каучуку. Тому підсумкова вартість такого матеріалу нижче. Різниця між натуральним і штучним наповнювачем складається в основному в ступеня твердості.

Інтернет-магазин меблів пропонує різні види латексних матраців, як беспружинних, так і в поєднанні з пружинними блоками. На нашому сайті ви легко знайдете модель, яка підійде вам за ціною, якістю, відчуття комфорту і ступеня жорсткості.

 

 

Коментарі

Cтатті