Кокосова койра в матрацах

foto_avtor
27 мая 2020
0

Застосування кокосової койри в ортопедичних матрацах

 


Кокосове волокно отримало досить широке застосування у наповненні матраців. Джерело походження кокосової койри приховане в самій її назві. Чому воно стало настільки популярне і для чого використовується в ортопедичних матрацах, нам і належить розібратися далі.

Матеріал виготовляють з шкаралупи кокоса, і Вам напевно хотілося б докладніше дізнатися, яким чином з екзотичного горіха отримують наповнювач для ортопедичного матраца?

Існує особлива технологія виробництва, завдяки якій спресовані з волокон кокоса певного розміру плити обробляються натуральним латексом. Отриманий таким способом наповнювач володіє наступними перевагами: стійкістю до деформації і підвищеним навантаженням, повітропроникністю, еластичністю, пружністю і, звичайно, міцністю й довговічністю.

Властивості кокосової койри

Кокосове волокно застосовують як наповнювач для матраців, щоб надати йому необхідну жорсткість. Використання латексованої койри обумовлено рядом достоїнств матеріалу:

  • Екологічність і природность. Кокос є плодом кокосового дерева, а значить, отриманий матеріал з його шкаралупи є натуральним, а технологія обробки волокон включає лише екологічно чисті речовини.
  • Гіпоалергенність. Абсолютно не викликає алергії.
  • Повітропроникність. Наповнювач відмінно пропускає повітря, завдяки чому здійснюється природне кондиціонування.
  • Довговічність. Мінімальний знос м'яких тканин матраца.
  • Гігієнічність. Завдяки особливій обробці в матраці виключено поширення шкідливих мікроорганізмів.
  • Антистатичний ефект. Є діелектриком .

Крім того, матеріал абсолютно не вбирає запах, володіє водонепроникністю і достатнім теплообміном.

Кокосова койра в ортопедичних матрацах Матролюкс

У багатьох матрацах Матролюкс використовується кокосова койра, яка забезпечує рівномірне навантаження на блок пружин, підвищує жорсткість, чим досягається ортопедичний ефект.

У матрацах компанії Матролюкс застосовується високоякісна латексована кокосова койра, тому ортопедичні матраци від виробника відрізняються довговічністю і надійністю. Купуйте матраци з кокосовою койрою в інтернет-гіпермаркеті Матролюкс!

Коментарі

Cтатті

Як вибрати диван 19 апреля 2024
Andre Shonin

Як вибрати диван

Визначення потребВід правильного вибору дивана залежить затишок і функціональність вашої кімнати. Відшукати ідеальний варіант — завдання, яке потребує уважно...