Технології та матеріали. Кокос (кокосова койра)

foto_avtor
13 февраля 2020
0

Кокосова койра - це абсолютно натуральний наповнювач, який отримують з волокон кокосового горіха. Вона вважається одним з кращих матеріалів для наповнення матраців. Це еластичне і міцне волокно, яке відрізняється прекрасними експлуатаційними характеристиками.

Переважні особливості кокоса:

  • гипоаллергенность;
  • екологічність;
  • стійкість до вологи і запахів;
  • природна вентиляція;
  • відмінний теплообмін;
  • еластичність.


Койра має виражені ортопедичними властивостями і довгим експлуатаційним терміном. Структура її тендітна, тому часто комбінується з іншими матеріалами. Наприклад, інтернет-магазин меблів Матролюкс пропонує матраци з кокоса комбіновані латексом, які відрізняються меншою жорсткістю, більшою комфортністю і м'якістю, а так само пружинні матраци з використанням шарів кокоса.

Виробництво кокосової койри


Для виготовлення якісного листа використовуються тільки дозрілі волокна темно-коричневого кольору. Пояснюється це тим, що вони мають стійкість до фарбування і фортецею. Відібрані волокна спеціальним способом скріплюють між собою і просочують латексом. Саме так роблять якісний матеріал, який прослужить довго і надійно.

У виробів з койри широке застосування. Їх купують для новонароджених дітей, яким необхідний жорсткий матрац для правильного формування хребта. А також для дорослих, які вважають за краще спати на жорсткій основі.


Різновиди кокосових матраців


Зазвичай все ортопедичні вироби з використанням койри класифікують на такі підвиди як:

    без пружин - такі моделі максимально жорсткі, вони виготовляються тільки з кокосового волокна або поєднуються з шарами інших матеріалів;
    пружинні - це м'які або середньої жорсткості моделі, які мають один або кілька шарів кокоса.

Крім того, койра кокоса застосовується в тонких ортопедичних матрацах-Топпер. Вони не просто корисні для здоров'я спини, але і дуже зручні у використанні. Їх можна постелити на підлогу, на крісло, диван, взяти на природу.


Сьогодні випускається багато різновидів матраців з кокосом, які відрізняються по:

    наявністю або відсутністю пружин;
    вартості;
    розмірами;
    висоті;
    ступеня жорсткості і іншим параметрам.

Для того щоб вибрати і купити виріб правильно, потрібно знати для яких цілей воно призначене - для лікування захворювань або для профілактики. Крім того, варто враховувати і особисті переваги.


Експлуатація матраца з кокосової койри

Купити матрац з кокоса вигідно, оскільки він володіє масою достоїнств, серед яких довговічність. Однак для того щоб виріб прослужило як можна довше необхідно дотримуватися певних правил:

    відразу після покупки необхідно зняти плівку з метою провітрювання;
    зберігати його необхідно тільки в горизонтальному положенні, а при транспортуванні його не можна згинати;
    розмір підбирається відповідно габаритам ліжка - так, щоб не було зазорів;
    як мінімум 1 раз на рік його потрібно перевертати.


При дотриманні таких правил модель буде служити довго і надійно. Компанія Матролюкс пропонує купити ортопедичні вироби з койрой кокоса за різними цінами, починаючи від бюджетних варіантів, і закінчуючи дорогими дизайнерськими моделями.

Застосування кокосового волокна в ортопедичному виробі робить його надійним, анатомічним, функціональним і універсальним. Все це є запорукою міцного і здорового сну і дорослих, і дітей. Такі моделі набувають на кілька десятків років. І навіть коли вони піддаються великому навантаженні, зберігаються чудові якості саме через жорсткої конструкції.

Коментарі

Cтатті

Топпер чи футон - що вибрати 20 апреля 2022
Andre Shonin

Топпер чи футон - що вибрати

Чимало покупців задаються питанням, що вибрати — футон чи топер? Проте ставити його в такий спосіб не зовсім коректно. Ці вироби виконують різні функції і во...