Дивани «Єврокнижка»

foto_avtor
28 мая 2020
0

Дивани «Єврокнижка»

Існує певна кількість механізмів трансформації для диванів, і кожен з них знайшов своїх шанувальників. Але механізм типу «Єврокнижка» знайшов найбільший попит у покупців завдяки простоті у використанні, міцності та довговічності.

 

Спосіб розкладання

 

Розглянутий механізм розкладки неймовірно простий в експлуатації. Щоб отримати велике і комфортне спальне місце, досить трохи висунути сидіння, а на звільнене місце опустити спинку дивана. У результаті утворюється просторе спальне місце, на якому вільно помістяться дві людини. Як Ви бачите, розібрати і зібрати диван неважко, а тому з цим завданням з легкістю впорається і тендітна дівчина, і підліток.еврокнижка

 

Переваги

 

Подібні дивани мають ряд переваг:

•   Наявність ящика для зберігання речей, що неймовірно зручно для жителів малогабаритних квартир.

•   Дивани з даними механізмом мають два матраци значних розмірів, а тому спальне місце буде досить велике.

•   Надійність. Є, мабуть, головною перевагою, тому що зламати з необережності або розхитати з часом цей механізм трансформації досить важко.

•   Економія простору в будинку. На відміну від диванів з іншими способами розкладання, які не можна присувати до стіни, цей диван не доставить Вам клопоту - ставте його в будьяке підходяще за габаритами місце у Вашій кімнаті.

 

Особливості

 

Відмітна особливість дивана - жорстка спинка, котра одночасно служить основою матраца, яка в процесі трансформації утворює спальне місце. Це аж ніяк не можна назвати недоліком, адже роль м'якої спинки виконують додаткові подушки, які йдуть в комплекті до дивана, і додають йому неповторний шарм і затишок.

Також до особливостей диванів «Єврокнижка» можна віднести можливість вибору наповнення для матраців. Так, в основі матраца може бути пружинний блок Bonnel або пінополіуретан високої щільності, який відрізняється непоганою пружністю. Додатково Ви можете вибрати оббивку і наповнювач для підлокітників (у разі, якщо вони передбачені конструкцією у вибраній Вами моделі).

   

Зважаючи на вищевказані переваги механізму трансформації, такі дивани, безсумнівно, заслуговують на увагу. Якщо Вам сподобалася стаття, і Ви вирішили купити диван «Єврокнижку», то зробити це можна в нашому інтернет-гіпермаркеті.

Диван «Єврокнижка» від виробника Matroluxe - гарантована якість і довговічність!

Коментарі

Cтатті