Всі товари
Безкоштовна лінія
Киев и Киевская область:
Безкоштовна лінія
Вся Украина:
Зворотний дзвінок
0

Матрац Henry / Генрі

ХАРАКТЕРИСТИКИ МАТРАЦА:

Висота матраца: 34 см
Максимальне навантаження:  без обмежень
Гарантія якості: 20 років
Рівень комфорту середня жорсткість

 

Рівень комфорту : середня жорсткість Гарантія:

 

— And yet, people will understand that once here stood the great Palace – the most beautiful in the world, incomparable to anything else. And it was built by king Henry, and so it will not disappear.

Henry VIII Tudor

Матрац Генрі - нове покоління, покликана відкрити перед Вами нові грані комфорту. Дорогоцінний камінь в інтер'єрі, який підкреслює ваш бездоганний стиль і статус.

Унікальність цієї моделі полягає в сучасній системі підтримки "Chess Assembly" Pocket. Досконала розробка, забезпечує максимальний анатомічний ефект і гарантує правильну підтримку хребта. Відчуйте баланс між винятковим комфортом і бездоганною якістю, який Ви так давно шукали, разом з системою Pillow Top.

Лаконічний дизайн, спокій ліній і досконалість форм - ось те, що підкреслить ваш бездоганний смак і розуміння того, що означає відпочивати по-королівськи.

Від творців

"При створенні матраца Генрі, нас надихнув дорогоцінний камінь з корони Британської імперії. Глибокий колір сапфіра знайшов своє відображення в обрисах і дизайні цієї моделі ".

 

 

* Детальніше про ціну матраца можна дізнатися тут

Наповнення матраца

  Comfort Plus
Анатомічна піна Memory Foam з Терморегулюючі. ефектом
Натуральний латекс Latex Foam
Гіпоалергенний матеріал Memo Flex
Ортопедичне піна Oxigen Foam
Натуральний захисний наповнювач Termofiber
Анатомічна пружинна система «Chess assembly» Pocket
Натуральний захисний наповнювач Termofiber
Зносостійкий матеріал Protect Foam

 

 

 

KING MATTRESSES - ДОСКОНАЛІСТЬ КОМФОРТУ

Історія King Mattresses почалася в 2008 році в Україні, коли ми поставили перед собою мету створити не тільки високотехнологічну і сучасну, а й естетично досконалу і емоційно наповнену колекцію матраців. Для втілення цієї ідеї в життя, ми запросили видатних майстрів своєї справи. Італійський дизайн, німецькі технології та ручна робота нашої команди дозволили створити справжні шедеври для королівського сну. При створенні кожної моделі ми надихалися творами світового мистецтва і величчю королівських будинків. Майстри King Mattresses створили колекцію матраців, в якій об'єднали інноваційні технології з багатовіковою історією естетики і культури.

Важливу роль в досягненні нашої мети відіграє не тільки досвід і творчість майстрів, а й високотехнологічне обладнання, яке застосовується тільки при виробництві цієї колекції. На сьогоднішній день кількість шанувальників колекції King Mattresses по всьому світу постійно зростає і їх високі оцінки є для нас найкращим стимулом для створення нових шедеврів.

Навколишній світ не постійний. Зміни навколо нас відбуваються щодня і щогодини. З плином часу змінюємося і ми. Але що залишається незмінним, так це прагнення людини до досконалості. Досконалість же не так далеко, як може подумати. Продукція для сну і відпочинку торгової марки KING MATTRESSES переконливо це доводить.

Будучи плодом багаторічного досвіду у виготовленні матраців, моделі торгової марки KING MATTRESSES увібрали в себе дві найважливіші складові: передові технології з випуску продукції найвищої якості і глибоку турботу всього задіяного персоналу про Ваше здоров'я і справжньому комфорті.

Що для Вас означають слова надійність, якість і комфорт? Чи викликають вони у Вас відчуття спокою, впевненості і захищеності? Все це можна сказати про матрацах KING MATTRESSES. Конструкція і склад кожної моделі ретельно розробляються фахівцями компанії, головна мета яких - бути уважними до потреб кожного, хто віддає перевагу королівським матраців KING MATTRESSES. При цьому враховуються різні особливості використовуваних матеріалів, їх поєднань і то, наскільки глибоким і безпечним буде сон клієнтів компанії. Щоб готова продукція відповідала своєму королівському назвою і особливого статусу тих, хто буде насолоджуватися її комфортом, кожен окремий матрац проходить багаторівневий контроль якості, який відповідає всім європейським стандартам, щоб королівським було не тільки ім'я матраца, але і відпочинок на ньому.

Більшість робіт з виробництва матраців KING MATTRESSES проводиться вручну. Завдяки цьому, кожен матрац немов набуває душу або характер, зберігаючи в собі любов і дбайливе ставлення найвищого рівня майстрів, які брали участь в його створенні. Тільки руки людей люблять свою справу, можуть оживити неживе, передавши свого виробу справжнє дихання життя, здатне в свою чергу оживити і збагатити Ваш відпочинок.

Чудова якість матраців торгової марки KING MATTRESSES - гарантія Вашого комфорту на багато років користування продукцією компанії. Досконалість близько. Ви можете наповнити їм своє життя і ... спальню, якщо в ній буде знаходитися матрац від KING MATTRESSES. Дізнайтеся що таке досконалість, впустіть його в свій будинок, в своє життя, разом з королівськими матрацами KING MATTRESSES.

Так, все навколо змінюється. Незмінними залишається лише кілька речей, серед яких прагнення людини до досконалості, його бажання оточувати себе комфортом і королівська розкіш матраців KING MATTRESSES.

Матраци торгової марки KING MATTRESSES - досконалість комфорту!

 

 

Обрати матрац за 5 хвилин
close
Вы заслужили качественный и здоровый сон
Підпишіться та визначте свій ідеальний матрац за 5 хвилин. Отримайте гід щодо вибору матраців від Доктора Matroluxe на вашу пошту.
Порівняння товарів ()