Всі товари
Безкоштовна лінія
Киев и Киевская область:
Безкоштовна лінія
Вся Украина:
Зворотний дзвінок
0

Інноваційні Матеріали

Memory Foam - в'язкоеластичний спінений матеріал, що володіє мікропористої структурою, приймає форму тіла і ідеально запам'ятовує її, створюючи неповторні відчуття комфорту.
   
Memory Foam с темрморегулирующим эффектом - матеріал з ефектом "пам'яті" і терморегулирующим ефектом, що позволяеет максимально відчувати комфорт як в теплу пору року, так і в холодну.
   
Oxygen Foam - це м'який, екологічно чистий і пружний матеріал, що володіє високою воздузхопроніцаемостью і гігроскопічністю.
   
Termofiber - захисний шар з натуральних матеріалів. Призначений для захисту верств і збільшує ізносоутойчівость і жорсткість матраца.
   
Memo Flex  – це інноваційний, екологічно чистий і гіппопллергенний матеріал. Не вбирає вологу і запахи. Створює гарну форму поверхню і підвищує комфорт.
   
Latex Foam – це натуральний еластичний пружний матеріал, який має подібну структуру до будови бджолиних сот з повітряними осередками. Навіть після тривалого тиску, легко відновлює форму.
   
Air Foam - високотехнологічний матеріал стійкий до деформації, високого ступеня еластичності, який "дихає": повітря проходить через тисячі відкритих і сполучених мікроячеек, створюючи хорошу цікруляцію повітря.
 
Protect Foam – це неткане синтетичне полотно, що має дуже високу щільність і Виконуємо дві функції:
- захист внутрішнього наповнення матраца від впливу пружинного блоку, що гарантує додаткову міцність матраца;
- рівномірний распределніе навантаження між шарами наповнення.
   
Intellect Pocket – ексклюзивна система назавісімо пружин. Матрац з таким пружинним блоком має властивість ідеально повторювати контури тіла, що робить його максимально анатомічним.
   
"Chess assembly" Pocket блок незалежних пружин Poket Spting шахової збірки - досконалий тип пружинного блоку, кожна з пружин якого знаходиться в окремому чохлі з нетканого полотна. Пружини, з'єднані в шаховому порядку, працюють незалежно, що дозволяє оптимально розподіляти навантаження тіла, підсилюючи ортопердіческій ефект
   
Multi Soft Touch – точкова пружинна система. Складається з більш ніж 3500 пружин з'єднаних між собою таким чином, що кожна пружина відповідає на навантаження індивідуально. Балгодаря точненой еластичності матраца у нього відсутнє "ефект хвилі".
   
Multi Soft Touch – виточена пружинна система. Складається з більш ніж 1000 пружин з'єднаних між собою таким чином, що кожна пружина відповідає на навантаження індивідуально. Це дозволяє розподілити навантаження точково і забезпечити максимальний анатомічний ефект

 

Обрати матрац за 5 хвилин
close
Вы заслужили качественный и здоровый сон
Підпишіться та визначте свій ідеальний матрац за 5 хвилин. Отримайте гід щодо вибору матраців від Доктора Matroluxe на вашу пошту.
Порівняння товарів ()