Купити матрац, м'яку або корпусні меблі в інтернет-магазині сьогодні не проблема. Ринок меблів переповнений продукцією самого різного дизайну і якості, і кожен продавець, що йде в ногу з часом, прагнути розмістити свій товар на просторах інтернету. У всьому цьому різноманітті, зрозуміло, є по-справжньому якісні вироби і відповідальні виробники. Але зустрічаються і підробки.

Компанія MatroLuxe, - український виробник ортопедичних матраців, меблів та аксесуарів для сну, - має багаторічний досвід розробки та виготовлення продукції високої якості, відомої далеко за межами України. Досягнення компанії відзначені безліччю нагород, а вся продукція Матролюкс відповідає ГОСТам, має міжнародний сертифікат контролю якості ISO 9001: 2008 та сертифікат відповідності «УкрБУДСЕРТ», а також гігієнічні висновки на готові вироби і матеріали. Більш того, Матролюкс має власні (не запозичені) ідеї і розробки, покликані підвищити комфорт і якість відпочинку клієнтів компанії.

Фірма дуже дорожить своєю репутацією. Проте, іноді можна почути, як хто-небудь скаржиться на нібито низьку якість товарів торгової марки MatroLuxe. Так, на жаль, товари відомих, що зарекомендували себе торгових марок, нерідко стають об'єктами шахрайства і обману. Товари фірми Матролюкс не виняток. Купуючи матрац або що-небудь інше, що випускається під цією торговою маркою, обов'язково вимагайте сертифікат якості. Якщо Ви робите покупку оригінальної продукції, Вам ніколи в цьому не відмовлять. Матролюкс захищає своїх покупців. Якщо ж при покупці Ви не звернули уваги на відсутність належної документації або не поставила вимогу про її, компанія Матролюкс не зможе надати Вам допомогу, коли підробка буде виявлена.

В офіційному інтернет-магазині matroluxe.ua Ви можете безпечно купити матрац чи іншу продукцію, не сумніваючись в її якості. Всі сертифікати відповідності якості продукції Матролюкс представлені на нашому сайті ТУТ.

Купуйте краще у кращих! Остерігайтеся підробок!