Всі товари
Безкоштовна лінія:
Зворотний дзвінок
0

Офіційний інтернет-магазин виробника

У зв'язку з тим, що ми часто стикаємося з неякісними підробками на нашу продукцію, просимо Вас бути уважними при купівлі!

В офіційному інтернет-магазині matroluxe.ua Ви можете безпечно купити матрац чи іншу продукцію Matroluxe®, не сумніваючись в її якості.

Компанія Матролюкс є власником торгових марок:Sofyno,  LuxeStudio, MatroRoll, Naturelle, Matrasico, King Mattresses, Romance, та багато інших

      

Ми дуже цінуємо свою репутацію, і пишаємося високою якістю нашої продукції. Але, на жаль, не рідко товари відомих торгових марок, що зарекомендували себе, стають об'єктами шахрайства і обману. Товари фірми Матролюкс не виняток. Якщо Ви вирішили придбати вподобаний продукт, який випускається під нашою торговою маркою, і хочете бути впевненим, що отримаєте оригінальний якісний товар, вимагайте надати сертифікати якості на продукцію, а також сертифікат партнера. Якщо Ви робите покупку оригінальної продукції, Вам ніколи в цьому не відмовлять.


Сертифікати відповідності якості продукції MatroLuxe

           
Сертифікат відповідності для пружинних і безпружинних матраців MatroLuxe Додаток до сертифікату відповідності для пружинних і безпружинних матраців MatroLuxe Сертифікат відповідності на м'які меблі для сидіння і лежання  Додаток 1 до сертифікату відповідності на м'які меблі для сидіння і лежання Додаток 2 до сертифікату відповідності на м'які меблі для сидіння і лежання Сертифікат відповідності для корпусних меблів MatroLuxe 
Доповнення до сертифікату відповідності на корпусні меблі Сертифікат відповідності для безкаркасних меблів Доповнення до сертифікату відповідності на безкаркасні меблі Сертифікат відповідності на аксесуари Доповнення до сертифікату відповідності на аксесуари

 

Ознайомитися з продукцією Matroluxe® Ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину. Дзвінки та замовлення приймаються щодня (Пн-Пт: 9:00 - 19:30; Сб-Нд: 9:00 - 18:00). Наші досвідчені продавці-консультанти дадуть відповідь на всі Ваші запитання швидко та максимально інформативно. Оформити замовлення на сайті, використовуючи «Кошик», можна цілодобово.

Отримати Ваше замовлення Ви можете скориставшись службою доставки, або забрати Вашу покупку особисто в нашому офіційному виставковому залі-магазині або зі складу на нашому виробництві.

Наш виставковий зал-магазин та виробничі потужності знаходяться за адресою: вул. Миколи Руденка, 53, Дніпро, 49101

Режим роботи: Пн-Пт: 9:00 - 19:30; Сб-Нд: 9:00 - 18:00

 
 

 

                

 

Купуйте краще у найкращих! Остерігайтеся підробок!

Обрати матрац за 5 хвилин
close
Вы заслужили качественный и здоровый сон
Підпишіться та визначте свій ідеальний матрац за 5 хвилин. Отримайте гід щодо вибору матраців від Доктора Matroluxe на вашу пошту.
Порівняння товарів ()