Всі товари
Безкоштовна лінія
Киев и Киевская область:
Безкоштовна лінія
Вся Украина:
Зворотний дзвінок
0

Офіційний інтернет-магазин виробника

У зв'язку з тим, що ми часто стикаємося з неякісними підробками на нашу продукцію, просимо Вас бути уважними при купівлі!

В офіційному інтернет-магазині matroluxe.ua Ви можете безпечно купити матрац чи іншу продукцію Matroluxe®, не сумніваючись в її якості.

Компанія Матролюкс є власником торгових марок:Sofyno,  LuxeStudio, MatroRoll, Naturelle, Matrasico, King Mattresses, Romance, та багато інших

      


Ознайомитися з продукцією Matroluxe® Ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину. Дзвінки та замовлення приймаються щодня (Пн-Пт: 9:00 - 19:30; Сб-Нд: 9:00 - 18:00). Наші досвідчені продавці-консультанти дадуть відповідь на всі Ваші запитання швидко та максимально інформативно. Оформити замовлення на сайті, використовуючи «Кошик», можна цілодобово.

Отримати Ваше замовлення Ви можете скориставшись службою доставки, або забрати Вашу покупку особисто в нашому офіційному виставковому залі-магазині або зі складу на нашому виробництві.

Наш виставковий зал-магазин та виробничі потужності знаходяться за адресою: вул. Миколи Руденка, 53, Дніпро, 49101

Режим роботи: Пн-Пт: 9:00 - 19:30; Сб-Нд: 9:00 - 18:00

 
 

 

     

               Купуйте краще у найкращих! Остерігайтеся підробок!

Обрати матрац за 5 хвилин
close
Вы заслужили качественный и здоровый сон
Підпишіться та визначте свій ідеальний матрац за 5 хвилин. Отримайте гід щодо вибору матраців від Доктора Matroluxe на вашу пошту.
Порівняння товарів ()