Всі товари
Безкоштовна лінія
Киев и Киевская область:
Безкоштовна лінія
Вся Украина:
Зворотний дзвінок
0

Сертифікати якості

Компанія MatroLuxe виробляє широкий асортимент продукції: 15 авторських колекцій матраців, великий вибір м'яких, корпусних, безкаркасних меблів, меблі-трансформери та аксесуари для сну та відпочинку.

Офіційний інтернет-магазин компанії MatroLuxe гарантує тільки високу якість продукції та увагу до всіх деталей. Кожен з наших покупців завжди знайде для себе щось особливе і зможе підібрати оптимальний варіант, що враховує його особисті вимоги. Крім стандартних моделей, інтернет-магазин Матролюкс надає своїм клієнтам можливість виготовлення моделей нестандартних розмірів за індивідуальним замовленням.

Компанія Матролюкс використовує ексклюзивні розробки, впроваджуючи власні інноваційні технології, і незмінно слідує стандартам найвищої якості. Вся наша продукція має гігієнічні висновки на готові вироби і матеріали.

 

 

Сертифікат міністерства охорони здоровя Укріїни державна санітарно-епідемологічна служба

 

 

Завдяки власному виробництву практично повного циклу (виготовлення пружинних блоків, прошивка тканин, складання виробів на автоматизованих лініях і т. і.), Ми можемо оперативно реагувати на швидко мінливі тенденції меблевого ринку та будь-які побажання наших клієнтів.

Поєднання передових технологій та інноваційних розробок, постійне розширення і креативність асортименту, незмінно високі вимоги до якості і екологічних властивостей матеріалів зробили MatroLuxe безперечним лідером українського ринку. Все більшу популярність продукція Matroluxe набуває не тільки на території України, а й далеко за її межами. Ми експортуємо свою продукцію в Німеччину, США, Ізраїль, Італію, Казахстан, Киргизстан, Mолдову, Білорусію, Литву, Туркменістан та інші країни.

Компанія MatroLuxe® завжди рада співпрацювати з дилерами, дрібно- і крупно-оптовими покупцями, меблевими та інтернет-магазинами, і пропонує програми «Ростемо разом»:

- Ко-брендингові проекти, що сприяють просуванню та зростанню Вашого бізнесу

- Бізнес-співпраця з повним комплексом рекламної підтримки всього спектру продукції

Чекаємо Ваших дзвінків і пропозицій співпраці:

тел.: +38-056-7900791  (багатоканальний)

тел.: +38-056-7900792  (багатоканальний)

е-mail: matroluxe.ua@gmail.com

Спеціальні умови співпраці для інтернет магазинів:

тел.: +056 790-05-46 

тел.: +056 790-05-47

тел.: +067 555-83-12

е-mail: sales@matroluxe.com

Обрати матрац за 5 хвилин
close
Вы заслужили качественный и здоровый сон
Підпишіться та визначте свій ідеальний матрац за 5 хвилин. Отримайте гід щодо вибору матраців від Доктора Matroluxe на вашу пошту.
Порівняння товарів ()