Топ 5 найбільш купованих на нашому сайті матраців 2018!

foto_avtor
03 августа 2019
0

Топ 5 найбільш купованих на нашому сайті матраців 2018!

Після закінчення 2018 року ми будемо раді розповісти вам про матраци, які частіше всього купують на нашому сайті. Саме їм користувачі нашого ресурсу віддавали перевагу найчастіше і замовляли досить часто протягом усього року. Ми не просто скажемо як вони називаються, а розповімо вам про всі їх особливості, які зробили їх популярними. Для створення більш загальної картини ми вибрали топ 5 матраців. Ось вони:
   1.The HOME Tiffany / Тіффані
    Найпопулярніший і найдорожчий з нашої п'ятірки. Його вартість у розмірності 70х190 майже дорівнює 4 500 гривень. Це матрац найвищої якості в основі якого лежить семи зонний пружинний блок. Він буде підлаштовуватися під кожну з частин вашого тіла роблячи використання матраца максимально комфортним. Крім пружинного блоку в наповненні беруть участь такі матеріали як кокосова койра і Latex Foam, які максимально підвищують ортопедичний ефект. Однією з особливостей матраца є ефект Зима/Літо - це означає, що перевертаючи матрац ви можете змінювати режим його використання. Його висота дорівнює 23 см. Він оснащений системою кутової підтримки і здатний витримувати вагу до 170 кг на 1 спальне місце. Крім усього перерахованого вище цей матрац має ефект мікромасажу, та середній рівень жорсткості.
    2. Shine Lilac / Лилак
    Другий по популярності матрац замість пружинного блоку оснащений наповнювачем Narural Foam, який є повністю екологічно чистим. Разом з ним в наповненні бере участь кокосова койра і латексна піна, що створює масажний ефект. Даний матрац також є двостороннім. У нього в залежності від сторони змінюється жорсткість. З одного боку жорсткість вище середньої, а у другої середня. Висота матраца Лилак дорівнює 21 см, а максимальне навантаження на одне спальне місце 140 кг. Через те, що в основі наповнення лежить екологічно чистий матеріал даний матрац є гіпоалергенним.
    3. Macchiato / Маккіато
     Маккіато – це двосторонній матрац з регулюванням Зима/Літо. Він є екологічно чистим, а значить може використовуватися алергіками. У його наповненні беруть участь такі наповнювачі: Termofelt, Termofiber і блок пружин Pocket Spring. У двоспальних моделях пружинний блок посилений. Матрац Маккіато здатний витримувати навантаження до 150 кг на одне спальне місце. Висота дорівнює 20 см. Як і всі вищеописані матраци він володіє ортопедичним ефектом, який дозволить вам відчувати максимальну зручність під час сну і відпочинку.
      4. Azalia / Азалія
     Азалія – це двосторонній ортопедичний матрац, який оснащений особливою системою підтримки «Метелик» (Butterfly), яка дає посилення по боках вироби. Окрім ортопедичного ефекту він також має ефект Зима / Літо. В основі матраца лежить пружинний блок з п'ятьма зонами жорсткості. Гарантія на даний виріб становить 15 років. Жорсткість у нього вище середньої, але через незалежний пружинний блок навантаження на нього не обмежено. Висота дорівнює 22 см. У ньому також, як і у всіх інших матрацах наповнення комбіноване і однією з його частин є кокосова койра.
     5. Flip SILVER Cocos / Сільвер Кокос
    Даний матрац також, як і всі вищеперелічений двосторонній, але він повністю без пружинний. Його висота значно нижче в порівнянні з іншими і складає всього 7 см. Попри свою висоту він володіє ортопедичним ефектом, а також ефект мікромасажу. У ньому також, як і у всіх інших є прошарок з кокосової койри, але він значно менше за розміром. Жорсткість у даного матраца середня. Він єдиний володіє знімним чохлом. Особливістю матраца сільвер кокос є його провітрювання, тому що вона знаходиться на значно віщому рівні в порівнянні з іншими, які увійшли в наш рейтинг матраців.

Коментарі

Cтатті

Як вибрати диван 19 апреля 2024
Andre Shonin

Як вибрати диван

Визначення потребВід правильного вибору дивана залежить затишок і функціональність вашої кімнати. Відшукати ідеальний варіант — завдання, яке потребує уважно...