breadcrumbs_revolution_theme

MATROLUXE

Здоровий та спокійний сон є надзвичайно важливою складовою нашого щоденного благополуччя. Однак будь-який сон не можна назвати глибоким та повноцінним.

За даними Інституту Роберта Коха, близько 25% населення страждає від розладів сну, а ще 11% - часто не сплять. Сон дарує бадьорість і не є простою справою. Як правило, ці умови створюються, наприклад, за допомогою наших якісних матраців. Якість матраців в основному визначається першокласними матеріалами та професійною обробкою.

Наша лабораторія сну постійно вдосконалює матраци та технології виробництва, доповнюючи виробництво подушками та ковдрами. Ми з упевненістю можемо гарантувати якість Вашого відпочинку!

SOFYNO

Після того, як виникло бажання спробувати себе в новому напрямку в 2012 році, було засновано компанію з виготовлення м'яких корпусних меблів SOFYNO.

Незважаючи на простоту модельного ряду, вироби швидко стали популярними на ринку, що стало поштовхом до розширення асортименту. Відмінною стала виставка KIFF 2013 у Києві, яка сприяла подальшому розвитку та розширенню виробництва.

Після стрімкого зростання компанія бере активну участь у міжнародних експозиціях, що дозволяє вийти на міжнародний рівень і сприяє експорту.

Починаючи з 2015 року, існуюче обладнання було замінено на обладнання відомих світових брендів. У виробництві використовуються вітчизняні каркасні екологічні матеріали, які за своїми якостями переважають зарубіжні аналоги.

Наповнення м'яких меблів відрізняється комфортом, високим терміном служби та є гіпоалергенними. Його виготовляють у корпорації Matroluxe. Оббивні матеріали використовують від провідних світових виробників – Туреччина, Італія та Китай.

Асортимент містить понад 50 одиниць, таких як дивани, подіуми, ліжка, крісла, пуфи різних габаритних розмірів та з різними механізмами трансформації.

Нашим девізом є якість, комфорт, багатофункціональність та довговічність.

 

LUXESTUDIO

Компанія заснована в 2010 році і є найбільшим виробником корпусних меблів на ринку України.

Висока якість продукції обумовлена новітніми технологіями та високим рівнем сервісу. Кваліфікований персонал компанії реагує на ринкові зміни та бере до уваги всі нові розробки меблевої індустрії. Виробництво пропонує в широкому асортименті меблі для передпокоїв, кухонь, віталень. А також шаф-купе, які є візитівкою компанії.

Особливістю шаф-купе є широкий розмірний ряд, універсальне внутрішнє наповнення, варіанти складання, широкий вибір дверей, включаючи двері з художнім піскоструменем, збірні двері, двері з кольоровим склом у варіаціях кольору та матеріалів вставок, а також різні кольори профілів для розсувних систем. Фактично це дає можливість клієнту створити свій власний унікальний дизайн. На виробництві  більше 200000000 комбінацій шаф.

Ми пишаємося тим, що робимо і тими, хто це робить.

 

 

Якість

Винятковість - наше кредо - вибирати краще. Саме тому, ми багато робимо власними силами, щоб гарантувати високу якість. Всі наші партнери - це майстри своєї справи, чиїм продукцією ми по-справжньому пишаємося.

Доступна ціна

Завдяки безперебійному виробництва і виробництва більшої частини матеріалів, 3 яких виготовляються продукти компанії МatroLuxe, вдалося cтворіти демократичні ціни, що дозволяє завершити інтер'єр за вигідною ціною.

Екологічність

В основі всіх продуктів, вироблених компанією МatroLuxe лежить філософія турботи по природі і здоров'ям споживачів, тому 905 матеріалів, використовуваних підприємство -становлять екологічні матеріали.

 

Мы #Family Matroluxe